Ana Sayfa » TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME NOTU Geri Dön

  1. Mstar kullanıcılarının, bu web sitesinden satın aldıkları ürün ve hizmetler tüketici/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.
  2. Joygame tarafından ve Mstar oyunu kapsamında bu web sitesinden kullanıcı/tüketiciler tarafından alınan her türlü ürün veya hizmetin anında ifa edilen edim niteliğinden olmasından ötürü bu ürün veya hizmetlerin kullanımı ve fayda elde edilmesinde kullanıcı/tüketici hatalarından kaynaklanan etkilerden ve zararlardan Joygame sorumlu değildir. Joygame tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün yukarıda anılan vasıflarından ötürü kullanımından ve başarımından doğan risklerin tümü kullanıcıya/tüketiciye aittir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik'e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Bu nedenle Joygame'de hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır.
  3. Joygame tarafından Mstar oyunu kapsamında sunulan oyun hizmetleri kapsamında kullanıcıların kullanım ve katılım koşulların aykırılık niteliğinde değerlendirilecek her hangi bir ihlal veya eyleminin tespit edilmesi durumunda ilgili oyunun telif hakları sahibinin de muvafakati ile kullanıcının oyun içerisindeki hesabı dondurulacaktır. Bu durumda kullanıcı oyuna tekrar girmeyeceğini ve eğer o ana kadar varsa oyuna katılım amacıyla yapmış olduğu ödemelerin iadesini talep etmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
Etiketler: