EN YAKIN ARKADAŞINLA NASIL TANIŞTIN?

28.Tem.2017 3 Yorum
Dünya Dostluk Gününüz Kutlu Olsun!
En Yakın Arkadaşınla Nasıl Tanıştın?

En yakın arkadaşınla nasıl tanıştın? Okulda, resim kursunda ya da bir futbol maçında… Bazılarımız için bu sorunun cevabı MStar. Biz de Dünya Dostluk Gününün anısına MStar’da tanışıp arkadaş olan oyuncularımızın bir kısmının hikayelerini sizlerle paylaşmak istedik.
 

Jêdî∞  & Łêira«

Jêdî∞ ile Łêira« adeta ikiz gibiler. Aslında en başında birbirlerinden hoşlanmasalar da zamanla ortak noktalarını keşfetmiş ve ayrılmaz bir ikili olmuşlar.

Jêdî∞  : Łêira« ile MStar’da tanışıp arkadaş oldum. Yakın arkadaşımın çiftiydi ve ilk başta hiç anlaşamamıştık. Sonra bir gün buluşmaya karar verdiğimizde aynı mahallede oturduğumuzu öğrendik. Zamanla yakınlaştık ve hatta şimdi kendisi komşum oldu. Şimdi iyi ki tanışmışız diyorum. <3 

 

★Tâhîπ★ & ★Pêkmêz★ ile  Món†y & Caetana ise arkadaşlıklarını farklı bir boyuta taşımış ve çift olmuşlar.

 

★Tâhîπ★ : Fatih, beni takımına davet etmişti. Discord kanallarına katıldığımda tanıştım Mihlal’le. Çok hoşlandım kendisinden ama ortamda belli etmemeye çalışmıştım.  Takımdaki bir arkadaşımın dikkatini çekmiş bu durumum, ben de daha fazla saklayamadım. O zamandan beri de birlikteyiz. 

Món†y:  Caetana ile takımım aracılığıyla tanıştım. Onunla sohbet ettiğimde çok eğleniyordum ve zamanın nasıl geçtiğini bilemiyordum.  Daha sonra arkadaşlığımız sevgiye dönüştü, şimdi kendisi çiftim. Caetana Azerbaycan’da yaşıyor ve yakın bir zamanda Türkiye’ye geliyor. İkimizde buluşmak için can atıyoruz. İyi ki benimle!

 

ˇFîˇ& SµrRê⣠ Takımı

ˇFî ve takım arkadaşlarına aile dersek abartmış olmayız. Bu haberi oluşturmak için ˇFî ile iletişim kurduğumuzda,  takım arkadaşları hikayelerini ve fotoğraflarını mutlulukla paylaştılar.

ˇFî: Birlikte oyun oynuyoruz, birbirimize her zaman yardımcı oluyoruz.  Birlikte bir aile olduk ve gerçek hayatta da buluşmalar düzenliyoruz, 27 Ağustos'ta buluşacağız. İyi ki takım arkadaşlarımı tanımışım.

 

érrøR·: ˇFî ile oyunda 3 yıl önce tanıştım, 1 yıldır da aynı okuldayız ve ortak dersler alıyoruz. Kendisi benim en değerli dostlarımdan biridir.

bobamcaaa: ˇFî beni başta takıma almadı ama beyaz atlı prensim •Alönë• beni takıma kabul etti. ˇFî çok iyi bir arkadaş, tanıdığım için çok mutluyum.

 

 

Hepimizin Dünya Dostluk Günü kutlu olsun! 

 

YAPILAN YORUMLAR / 3

okaka2222

okaka2222 28.07.17, 18:36 (28 Temmuz 2017)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥★Tâhîπ★ & ★Pêkmêz★♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
PFairy

PFairy 28.07.17, 18:21 (28 Temmuz 2017)

Röportajları Discord üzerinden gerçekleştirdik. Katılmak isterseniz > http://joy.ac/MStarDiscord

Katılan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Bizimle hikayelerini paylaşan bazı oyuncularımızın görüş ve fotoğraflarını yeterli yerimiz olmadığı için ekleyemedik. Yine de onların hikayelerini dinlemek gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz için bizlere esin kaynağı oldu.

İleride farklı konularda buna benzer içerikleri birlikte üretebiliriz, fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!

YAPILAN YORUMLAR / 3

Etiketler: