MSTAR EV BAHÇECİLİĞİ SEZON 4!

19.Eki.2016 8 Yorum
Bahçecilik ile ilgili tüm bilgiler bu rehberde sizlerle...
MStar Ev Bahçeciliği Sezon 4!

Merhaba Süperstarlar,

Ev bahçeciliğinde yeni bir dönem başlıyor. Karşınızda MStar Bahçecilik Sezon 4!

Yeni sezon ile beraber oyunumuza yeni bitkiler eklenmektedir. Bu bitkileri ay sonu geldiğinde Sosyal Medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezona alışmanız çok kolay olacak çünkü 3. Sezon ile aynı şekilde bitkileri elde edebileceksiniz.

Gelelim bu konuda aklınıza takılan soruları cevaplandırmaya.

  • Sezon 4 bitkileri nasıl elde edilir ?

1. Sezon 3 Bitkileri:

Bahçecilik sezon 3 galaksi bitkilerini, sezon 4 bitkilerine büyü yaparak elde edebilirsiniz. (Büyü yaptığınızda şansınıza bağlı olarak Bahçecilik Sezon 1 Tohum Kutusu ve Galaksi Sezon 1 Hologram Tohum Kutusu gelmektedir.)

Bahçecilik Sezon 3 bitkileri her ay Galaksi Tohum Kutusu'ndan elde edilecektir.

 1. Sezon 4 Bitkileri:

Yeni Hologram ve Okyanus Tohumları, sezon 3'te olduğu gibi bitkilere büyü yaparak elde edebilirsiniz.

Mstar Okyanusu sezon 4 ile beraber genişletilmiştir.

  1. Mavi Okyanus adaları için Mavi Okyanus Canavarına büyü yaparak elde edilebilmektedir. Büyü yaptığınızda şansınıza bağlı olarak Mavi Okyanus Tohum Kutusu'ndan elde edebilirsiniz.
  2. Mavi Okyanus Canavarı: Yeni sezon ile beraber eklenen ve her ay güncellenecek adalarından bir tanesidir. Bu ada (Mavi Okyanus Canavarı Tohumları ),  Özel gezegen ve Özel galaksi hologramlarına büyü yaparak elde edilebilir.

 

  • Sezon 4 Bahçecilik Koleksiyonu

 

Yeni sezon bitkileri yeni yamamız ile beraber oyuna eklenmiştir. Yeni sezon koleksiyonuna girmek için Sezon 3 koleksiyonuna giriş yapmanız gerekir.

Sezon 4 koleksiyonları, Sezon 3 koleksiyon menüsü altında bulunacaktır.

Alt kısımda bulunan Sezon 1 Koleksiyonu ve Sezon 2 koleksiyonu olarak 2'ye ayrılmaktadır. Sezon 2 koleksiyonu butonuna tıkladığınızda sayfa yeni sezon bitkilerini gösterecektir.

  1. Sezon 1 ve Sezon 2  ödülleri ayrı ayrı elde edilebilmektedir.
  2. Hologram koleksiyonunda kapatma butonunun hemen solunda bulunan buton sayesinde Hologram koleksiyonunu tamamladıktan sonra kazanabileceğiniz ödülleri görebilirsiniz.

 

Okyanus tohumları ise, MStar okyanusunun yanındaki menü ile geçiş yapabilecektir. Geçiş yapıldıktan sonra karşınıza Canavar Adaları koleksiyonu gelecektir.

  • Koleksiyon Ödülleri ve Efektleri

 

Yeni sezon ile beraber yeni ödüllerde oyunumuza eklenmiştir.  Hologram 1 ve 2 , Mavi Okyanus ve Mavi Okyanus Canavarı koleksiyonlarını tamamladığınızda gizemli bir ödül kazanmaktasınız.

Hologram 1 ve 2 koleksiyonlarını tamamladığınızda, Butun koleksiyonlar tamamlandığı için Hologram Koleksiyonu Sayfası İçin Özel Tasarım Çerçeve gözükecektir. (Belirtilen çerçeve sadece Hologram Koleksiyon Sayfası içindir.)

 

Yeni sezon ile beraber MStar daha renkli ve daha zevkli olacaktır.

Hepinize bol şanslı oyunlar dileriz.

Etiketler: